LambaPro nedir?

LambaPro, A\V sistemler konusunda uzman Polar Display’in lamba konusunda uzmanlaşmış departmanı kontrolünde ülke çapında projeksiyon cihazı lambalarına en kolay yoldan ulaşmak ve bilgi almak için kullanıma sunulmuş bir internet sitesidir.
Misyonumuz bu yüzden müşterilerimize en iyi ürün gamını sunarken en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanmıştır.
Lamba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Maliyet vs Performans

Maliyet için projeksiyon cihazınızın performansından ödün vermeyin. Projeksiyon lambası son derece yüksek teknoloji gerektiren bir üründür. 200 atmosferin üzerindeki bir basınçta mühürlenmiş cam ünitenin içerisinde paketlenmiş karmaşık kimyasalların ve hassas elektronik parçaların, yüksek gerilimde enerji alarak 8000°K’in üzerinde çalışması gerekir. Dolayısıyla “Tak çalıştır“ şeklinde kullanıma sunulması gereken ve kullanıcı tarafından değiştirilebilecek bir lamba olması itibariyle kalite ve güvenlik unsurları da en önde geliyor.

Lamba Seçiminde 3 Kriter

Performans, Kalite ve Güvenlik
Kopya lambalar, inkar edilemeyecek bir şekilde ucuz olmakla birlikte, performans, kalite ve parlaklık açısından ciddi soru işaretlerine sahiptirler ve bu tür ürünlerin satılması konusunda orijinal projektör lambası üreticilerinin sahip oldukları fikri mülkiyet haklarının ihlali endişesi bulunmaktadır. Genellikle uzakdoğu ülkelerinden temin edilebilen “kopya“ veya “uyumlu“ tabir edilen projeksiyon lambaları, isimlerinin de ima ettiği gibi sadece ucuzluk düşünülerek tasarlanmış taklitlerdir.

Garanti

Projeksiyon cihazınızda 3. şahıs üretimi orijinal olmayan bir lamba kullandığınızda, cihazınız garanti dışı kalacaktır. Ayrıca, “power supply”, “ballast” gibi cihazınızın diğer komponentlerine zarar verme ihtimali açısından da oldukça pahalı bir risk almış olursunuz. Tabii cihazınızn tamiri veya değiştirilmesi ile ilgili karşı karşıya kalabileceğiniz sıkıntıları da hatırlatmak isteriz.

about4

İstanbul

258 New Design St, VIC 10000, Austria
+0900 8618 3725 69
hello@unero.co

Ankara

3rd Floor, 692 Orchard St, NY 10000, Newyork
+04200 4739 6899 6880
office@unero.co

DİĞER ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Polar Display Kurumsal A\V entegrasyonundan Ev sineması çözümlerine, akıllı bina otomasyonlarından dokunmatik ekran ve videowall çözümlerine çok geniş ürün ve çözüm yelpazesine sahiptir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi çözüm için bize ulaşın!

PolarDisplay.com
  • No products in the cart.