Pinterest, cornhole meditation Blue Bottle art party
meggings cardigan yr sustainable. Letterpress McSwepen,
poieney’s fap

Diamond Lamps: %15 daha ucuz olması orijinalden tek farkı

“Diamond Lamps” projeksiyon cihazının içerisinde bulunan orijinal lambanın aynısını, aynı orijinal lamba üreticisinden temin edip kullanarak; lamba ömrü, renk ve parlaklık açısından aynı performansı garanti eder. Projeksiyon cihazının içerisine kolay monte edilebilmek üzere tasarlanmış lamba modüllerini oluşturabilmek için, orijinal lambalar yeni kasaların içerisine yerleştirilmiş olup, 4 ay garantisi vardır. “Diamond Lamps” dünya genelinde uzman lamba distribütörleri tarafından 1000’in üzerinde projeksiyon cihazı modelini kapsar.

Diamond Lamps lambaları sizin cihazınıza uygun mu?

Diamond Lamps marka alternatif projeksiyon cihazı lambalarının cihazınız için de üretilip üretilmediğini öğrenmek için projeksiyon cihazınızı marka ve modeline göre aratıp öğrenebilirsiniz. Ya da direkt bize ulaşıp teknik destek hattımıza danışabilirsiniz: 0 (212) 274 33 34

LAMBA+KASA=MODÜL: Diamond marka modüllerin içinde kullanılan lambalar projektör cihazlarının orijinal lambalarını üreten firmalardan geliyor. Yani çıplak halleriyle birbirinden farkları yok. Orijinal modüller ile Diamond marka modüllerin tek farkı üzerinde Diamond yazan kasası. Tabi %15’lik fiyat avantajını da unutmamak gerekiyor. Şu an Philips ve Osram, “Diamond Lamps” olarak sunulan bu ampullerin kendi ürettikleri orijinal lambalar olduğunu ve projeksiyon cihazlari üreticilerine de birebir aynılarını verdiklerini resmi olarak açıklamış durumda.

n1
q1

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • No products in the cart.